absolutní výsledky
poř. tým záp. V R P skóre body
1.SPA 199433023836561409 : 546740
2.FC Na Veltrubské34820843971069 : 653667
3.Naivní FC348189331261184 : 781598
4.Pavlíčkovi34818042126989 : 743570
5.PfK Barborka348168441361040 : 990548
6.FC Vodvárkovi33015641133873 : 831494
7.FC Taverna Kolín 091961191166879 : 582358
8.Fenerbahce Vagón2321043494599 : 495346
9.Dymokurská3069634176643 : 954317
10.FC Plavečák196951487681 : 719294
11.Tatra2668730149544 : 842288
12.PFK Česká Koruna2108125104418 : 470268
13.1. FC Barborka2106821121401 : 720220
14.Cafe & Bar Monet1825222108393 : 646178
15.FC Real Kolín138481377410 : 603152
16.Pechovi8236640192 : 173114
17.FC Obecní Veltruby1843315136366 : 805104
18.PFK Plavečák5831720125 : 100100
19.HERO Team7630640227 : 25696
20.Depo Kolín106261169200 : 35389
21.TPCA Wheels5821928108 : 14772
22.U Jána8219657167 : 29563
23.Cadillac30732032 : 9124
24.Bistro Zálabí5410242104 : 27617
relativní úspěšnost týmů
poř. tým záp. V R P body/záp. úspěš.
1.SPA 199433023836562.2474.75%
2.FC Na Veltrubské34820843971.9263.89%
3.FC Taverna Kolín 0919611911661.8360.88%
4.PFK Plavečák58317201.7257.47%
5.Naivní FC348189331261.7257.28%
6.Pavlíčkovi348180421261.6454.6%
7.PfK Barborka348168441361.5752.49%
8.FC Plavečák1969514871.550%
9.FC Vodvárkovi330156411331.549.9%
10.Fenerbahce Vagón23210434941.4949.71%
11.Pechovi82366401.3946.34%
12.PFK Česká Koruna21081251041.2842.54%
13.HERO Team76306401.2642.11%
14.TPCA Wheels58219281.2441.38%
15.FC Real Kolín1384813771.136.71%
16.Tatra26687301491.0836.09%
17.1. FC Barborka21068211211.0534.92%
18.Dymokurská30696341761.0434.53%
19.Cafe & Bar Monet18252221080.9832.6%
20.Depo Kolín1062611690.8427.99%
21.Cadillac3073200.826.67%
22.U Jána82196570.7725.61%
23.FC Obecní Veltruby18433151360.5718.84%
24.Bistro Zálabí54102420.3110.49%
nejbližší zápasy
Momentálně nejsou žádné zápasy se známým datem a časem konání.
aktuální tabulka
1.TAT1881 : 2744
2.TAV18102 : 6143
3.NAI1874 : 4927
4.VOD1837 : 4022
5.BAR1851 : 9516
6.PAV1850 : 7214
7.PLA1838 : 8914
aktuální kolo
Soutěž ještě není rozlosována!
příští kolo
Není žádné plánované kolo
nejlepší střelci
55Polák II, L. (TAV)
38Jansta ml., M. (NAI)
23Hanousek, M. (TAT)

© Petr Černý 2005-2017, design templateshunt.com