absolutní výsledky
poř. tým záp. V R P skóre body
1.SPA 199433023836561409 : 546740
2.FC Na Veltrubské34120642931053 : 638660
3.Naivní FC341187321221170 : 760593
4.Pavlíčkovi34117742122964 : 716561
5.PfK Barborka341165441321017 : 959539
6.FC Vodvárkovi33015641133873 : 831494
7.Fenerbahce Vagón2321043494599 : 495346
8.Dymokurská31710336178682 : 982340
9.FC Taverna Kolín 091891121067839 : 565336
10.FC Plavečák189941481670 : 680291
11.PFK Česká Koruna2108125104418 : 470268
12.Tatra2598029150504 : 834266
13.1. FC Barborka2106821121401 : 720220
14.Cafe & Bar Monet1825222108393 : 646178
15.FC Real Kolín138481377410 : 603152
16.Pechovi8236640192 : 173114
17.FC Obecní Veltruby1843315136366 : 805104
18.PFK Plavečák5831720125 : 100100
19.HERO Team7630640227 : 25696
20.Depo Kolín106261169200 : 35389
21.TPCA Wheels5821928108 : 14772
22.U Jána8219657167 : 29563
23.Cadillac30732032 : 9124
24.Bistro Zálabí5410242104 : 27617
relativní úspěšnost týmů
poř. tým záp. V R P body/záp. úspěš.
1.SPA 199433023836562.2474.75%
2.FC Na Veltrubské34120642931.9464.52%
3.FC Taverna Kolín 0918911210671.7859.26%
4.Naivní FC341187321221.7457.97%
5.PFK Plavečák58317201.7257.47%
6.Pavlíčkovi341177421221.6554.84%
7.PfK Barborka341165441321.5852.69%
8.FC Plavečák1899414811.5451.32%
9.FC Vodvárkovi330156411331.549.9%
10.Fenerbahce Vagón23210434941.4949.71%
11.Pechovi82366401.3946.34%
12.PFK Česká Koruna21081251041.2842.54%
13.HERO Team76306401.2642.11%
14.TPCA Wheels58219281.2441.38%
15.FC Real Kolín1384813771.136.71%
16.Dymokurská317103361781.0735.75%
17.1. FC Barborka21068211211.0534.92%
18.Tatra25980291501.0334.23%
19.Cafe & Bar Monet18252221080.9832.6%
20.Depo Kolín1062611690.8427.99%
21.Cadillac3073200.826.67%
22.U Jána82196570.7725.61%
23.FC Obecní Veltruby18433151360.5718.84%
24.Bistro Zálabí54102420.3110.49%
nejbližší zápasy
Momentálně nejsou žádné zápasy se známým datem a časem konání.
aktuální tabulka
1.DYM1139 : 2823
2.NAI1160 : 2822
3.TAT1141 : 1922
4.TAV1162 : 4421
5.VOD1121 : 2515
6.PLA1127 : 5011
7.BAR1128 : 647
8.PAV1125 : 455
aktuální kolo
VOD : NAI
5 : 2
Zápas odložen na 2.12.
PLA : BAR
2 : 1
PAV : DYM
4 : 5
TAT : TAV
6 : 2
Zápas odložen na 10.12.
příští kolo
NAI : TAT
TAV : PAV
DYM : PLA
BAR : VOD
nejlepší střelci
35Jansta ml., M. (NAI)
33Polák II, L. (TAV)
15Benko, M. (DYM)

© Petr Černý 2005-2017, design templateshunt.com