absolutní výsledky
poř. tým záp. V R P skóre body
1.SPA 199433023836561409 : 546740
2.FC Na Veltrubské34720843961066 : 652667
3.Naivní FC346190331231181 : 765603
4.Pavlíčkovi34617942125980 : 735567
5.PfK Barborka346167441351036 : 984545
6.FC Vodvárkovi33015641133873 : 831494
7.FC Taverna Kolín 091941161167871 : 579349
8.Fenerbahce Vagón2321043494599 : 495346
9.Dymokurská32210437181689 : 997342
10.FC Plavečák195941586680 : 714292
11.Tatra2648430150527 : 839279
12.PFK Česká Koruna2108125104418 : 470268
13.1. FC Barborka2106821121401 : 720220
14.Cafe & Bar Monet1825222108393 : 646178
15.FC Real Kolín138481377410 : 603152
16.Pechovi8236640192 : 173114
17.FC Obecní Veltruby1843315136366 : 805104
18.PFK Plavečák5831720125 : 100100
19.HERO Team7630640227 : 25696
20.Depo Kolín106261169200 : 35389
21.TPCA Wheels5821928108 : 14772
22.U Jána8219657167 : 29563
23.Cadillac30732032 : 9124
24.Bistro Zálabí5410242104 : 27617
relativní úspěšnost týmů
poř. tým záp. V R P body/záp. úspěš.
1.SPA 199433023836562.2474.75%
2.FC Na Veltrubské34720843961.9264.07%
3.FC Taverna Kolín 0919411611671.859.97%
4.Naivní FC346190331231.7458.09%
5.PFK Plavečák58317201.7257.47%
6.Pavlíčkovi346179421251.6454.62%
7.PfK Barborka346167441351.5852.5%
8.FC Plavečák1959415861.549.91%
9.FC Vodvárkovi330156411331.549.9%
10.Fenerbahce Vagón23210434941.4949.71%
11.Pechovi82366401.3946.34%
12.PFK Česká Koruna21081251041.2842.54%
13.HERO Team76306401.2642.11%
14.TPCA Wheels58219281.2441.38%
15.FC Real Kolín1384813771.136.71%
16.Dymokurská322104371811.0635.4%
17.Tatra26484301501.0635.23%
18.1. FC Barborka21068211211.0534.92%
19.Cafe & Bar Monet18252221080.9832.6%
20.Depo Kolín1062611690.8427.99%
21.Cadillac3073200.826.67%
22.U Jána82196570.7725.61%
23.FC Obecní Veltruby18433151360.5718.84%
24.Bistro Zálabí54102420.3110.49%
nejbližší zápasy
Momentálně nejsou žádné zápasy se známým datem a časem konání.
aktuální tabulka
1.TAT1664 : 2435
2.TAV1694 : 5834
3.NAI1671 : 3332
4.DYM1646 : 4325
5.VOD1734 : 3922
6.BAR1647 : 8913
7.PLA1737 : 8412
8.PAV1641 : 6411
aktuální kolo
NAI : VOD
- : -
BAR : PLA
- : -
DYM : PAV
- : -
TAV : TAT
- : -
příští kolo
TAT : NAI
PAV : TAV
PLA : DYM
VOD : BAR
nejlepší střelci
49Polák II, L. (TAV)
35Jansta ml., M. (NAI)
16Benko, M. (DYM)
16Hanousek, M. (TAT)

© Petr Černý 2005-2017, design templateshunt.com