Zobrazit stranu: >1-15< | 16-30 | 31-45 |

Zápas 9. kola, 10.12.2017 od 19:00, hřiště Borky (umělka)
Pavlíčkovi  3 
 4  FC Na Veltrubské
n. střelec 3 
 R. Klouček 1, K. Humpolák 3
Zápas odložen na 10.12.
 
Zápas 11. kola, 10.12.2017 od 13:00, hřiště Červené Pečky (umělka)
Tatra  6 
 2  FC Taverna Kolín
J. Hanousek 1, O. Vácha 1, M. Hanousek 1, V. Bondari 3 
 L. Polák II 2
Zápas odložen na 10.12.
 
Zápas 10. kola, 03.12.2017 od 13:00, hřiště Červené Pečky (umělka)
Dymokurská  0 
 0  Tatra
Zápas odložen na 3.12.
 
Zápas 11. kola, 02.12.2017 od 16:00, hřiště Borky (umělka)
FC Na Veltrubské  5 
 2  Naivní FC
L. Kůrka 1, R. Klouček 2, R. Formánek 2 
 V. Baumruk 1, M. Jansta ml. 1
Zápas odložen na 2.12.
 
Zápas 10. kola, 27.11.2017 od 19:00, hřiště Borky (umělka)
FC Na Veltrubské  0 
 1  FC Plavečák
 
 L. Hrda 1
Zápas odložen na 27.11.
 
Zápas 11. kola, 26.11.2017 od 18:00, hřiště Borky (umělka)
Pavlíčkovi  4 
 5  Dymokurská
R. Holata 2, M. Růžička 1, M. Volšan 1 
 V. Bourek 1, R. Kubeš 2, K. Machurka 1, F. Egert 1
 
Zápas 10. kola, 26.11.2017 od 14:00, hřiště Křečhoř
Naivní FC  10 
 4  FC Taverna Kolín
J. Holub 1, T. Hasnedl 1, M. Hasnedl 1, M. Jansta ml. 6, J. Kašpar 1 
 L. Polák II 4
Zápas odložen na 26.11.
 
Zápas 8. kola, 26.11.2017 od 10:00, hřiště Polepy
PfK Barborka  4 
 10  FC Taverna Kolín
v. gól 1, M. Žiško 1, O. Turek 2 
 J. Gadas 2, M. Dzodzák 1, L. Polák II 5, M. Schneider 2
Zápas odložen na 26.11.
 
Zápas 11. kola, 25.11.2017 od 14:00, hřiště Pašinka
FC Plavečák  2 
 1  PfK Barborka
L. Hrda 1, K. Nolč 1 
 M. Hamza 1
 
Zápas 7. kola, 19.11.2017 od 15:00, hřiště Pašinka
FC Plavečák  4 
 6  Tatra
L. Hrda 2, Z. Žiško 1, L. Fedor 1 
 J. Jech 2, O. Beneš 1, M. Hanousek 2, V. Bondari 1
Zápas odložen na 19.11.
 
Zápas 10. kola, 19.11.2017 od 14:00, hřiště Polepy
PfK Barborka  9 
 2  Pavlíčkovi
M. Hamza 5, K. Kárník 1, K. Čubr 2, O. Turek 1 
 P. Jebavý 2
 
Zápas 8. kola, 19.11.2017 od 14:00, hřiště Křečhoř
Naivní FC  5 
 0  Dymokurská
M. Jansta st. 1, M. Jansta ml. 3, R. Jiroudek 1 
 
Zápas odložen na 19.11.
 
Zápas 8. kola, 19.11.2017 od 10:00, hřiště Pašinka
FC Plavečák  8 
 3  Pavlíčkovi
L. Hrda 5, L. Hála 1, T. Pražák 1, L. Fedor 1 
 J. Hendrich 3
Zápas odložen na 19.11.
 
Zápas 9. kola, 12.11.2017 od 18:30, hřiště Červené Pečky (umělka)
Tatra  10 
 1  PfK Barborka
J. Musil st. 2, O. Vácha 3, M. Hanousek 4, P. Šanc 1 
 K. Čubr 1
 
Zápas 9. kola, 12.11.2017 od 14:00, hřiště Polepy
FC Taverna Kolín  6 
 0  Dymokurská
J. Gadas 1, J. Huleš 1, L. Polák II 3, P. Vejborný ml. 1 
 
 

Zobrazit stranu: >1-15< | 16-30 | 31-45 |

nejbližší zápasy
Momentálně nejsou žádné zápasy se známým datem a časem konání.
aktuální tabulka
1.DYM1139 : 2823
2.NAI1160 : 2822
3.TAT1141 : 1922
4.TAV1162 : 4421
5.VOD1121 : 2515
6.PLA1127 : 5011
7.BAR1128 : 647
8.PAV1125 : 455
aktuální kolo
VOD : NAI
5 : 2
Zápas odložen na 2.12.
PLA : BAR
2 : 1
PAV : DYM
4 : 5
TAT : TAV
6 : 2
Zápas odložen na 10.12.
příští kolo
NAI : TAT
TAV : PAV
DYM : PLA
BAR : VOD
nejlepší střelci
35Jansta ml., M. (NAI)
33Polák II, L. (TAV)
15Benko, M. (DYM)

© Petr Černý 2005-2017, design templateshunt.com