Pivní liga hospod města Kolína
absolutní výsledky
poř. tým záp. V R P skóre body
1.SPA 199433023836561409 : 546740
2.FC Na Veltrubské35421344971102 : 658683
3.Naivní FC354191331301199 : 810604
4.Pavlíčkovi353183431271004 : 753580
5.TGM354171441391054 : 1008557
6.FC Vodvárkovi33015641133873 : 831494
7.FC Taverna Kolín 091961191166879 : 582358
8.Fenerbahce Vagón2321043494599 : 495346
9.Dymokurská3069634176643 : 954317
10.FC Plavečák203961493693 : 759297
11.Tatra2729030152568 : 853297
12.PFK Česká Koruna2108125104418 : 470268
13.1. FC Barborka2106821121401 : 720220
14.Cafe & Bar Monet1825222108393 : 646178
15.FC Real Kolín138481377410 : 603152
16.Pechovi8236640192 : 173114
17.FC Obecní Veltruby1843315136366 : 805104
18.PFK Plavečák5831720125 : 100100
19.HERO Team7630640227 : 25696
20.Depo Kolín106261169200 : 35389
21.TPCA Wheels5821928108 : 14772
22.U Jána8219657167 : 29563
23.Cadillac30732032 : 9124
24.Bistro Zálabí5410242104 : 27617
relativní úspěšnost týmů
poř. tým záp. V R P body/záp. úspěš.
1.SPA 199433023836562.2474.75%
2.FC Na Veltrubské35421344971.9364.31%
3.FC Taverna Kolín 0919611911661.8360.88%
4.PFK Plavečák58317201.7257.47%
5.Naivní FC354191331301.7156.87%
6.Pavlíčkovi353183431271.6454.77%
7.TGM354171441391.5752.45%
8.FC Vodvárkovi330156411331.549.9%
9.Fenerbahce Vagón23210434941.4949.71%
10.FC Plavečák2039614931.4648.77%
11.Pechovi82366401.3946.34%
12.PFK Česká Koruna21081251041.2842.54%
13.HERO Team76306401.2642.11%
14.TPCA Wheels58219281.2441.38%
15.FC Real Kolín1384813771.136.71%
16.Tatra27290301521.0936.4%
17.1. FC Barborka21068211211.0534.92%
18.Dymokurská30696341761.0434.53%
19.Cafe & Bar Monet18252221080.9832.6%
20.Depo Kolín1062611690.8427.99%
21.Cadillac3073200.826.67%
22.U Jána82196570.7725.61%
23.FC Obecní Veltruby18433151360.5718.84%
24.Bistro Zálabí54102420.3110.49%
nejbližší zápasy
Momentálně nejsou žádné zápasy se známým datem a časem konání.
aktuální tabulka
1.VOD633 : 516
2.PAV515 : 1010
3.TAT624 : 119
4.TGM614 : 189
5.NAI615 : 296
6.PLA712 : 403
aktuální kolo
PAV : PLA
- : -
VOD : TAT
- : -
TGM : NAI
- : -
příští kolo
PLA : TGM
NAI : VOD
TAT : PAV
nejlepší střelci
12Navrátil, J. (VOD)
8Humpolák, K. (VOD)
8Formánek, R. (VOD)
7Bondari, V. (TAT)

© Petr Černý 2005-2018, design templateshunt.com | mobilní verze